Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Moto-plastyka Witold J?drzejczak
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: quadami, traugutta, cagina, raszczyce
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Aerograf trafił do naszych rąk w 1987 roku w Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Potem przez 5 lat zdobywaliśmy dodatkowe umiejętności malowania aerografem i doświadczenie w Polsce i USA w firmie Hanna-Barbera. Malowaliśmy aerografem m.in.: "Jaskiniowców", "Smerfy" i wiele innych filmów. To był dobry trening trudnej sztuki aerografu. Dochodziliśmy latami do realizacji naszych planów. Po otwarciu lakierni od razu ruszyliśmy z airbrushem. Nasza praca została wyróżniona w pierwszym ogólnopolskim konkursie aerografu "Ucho Van Gogha". O naszej pasji do aerografu pisał Tygodnik Wrocławski Echo Miasta w artykule "Być jak Jack Nicholson". Co nas wyróżnia na rynku?
Doskonała technika aerografu połączona z wieloletnim doświadczeniem w lakiernictwie. W przeciwieństwie do innych airbrusherów do malowania używamy tylko lakierów samochodowych, a własna lakiernia i mieszalnia lakierów pozwala nam na przestrzeganie reżimów technologicznych dotyczących międzyczasów lakierowania, co daje najwyższą trwałość oraz eliminuje złuszczenia, zmatowienia itp.
W galerii EFEKTY TUNNING umieszczamy zdjęcia pt. "Efekty specjalne" przedstawiające próbkę naszych możliwości lakierniczych i całkowity obraz lakierowania artystycznego samochodu .
A miłość do motocykli sprawia, że w każdy projekt angażujemy się osobieście tak by był jedyny, niepowtarzalny i wyróżniał Twój pojazd spośród innych. 

O nas

2010-03-04
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

   aerograf   aerografu   airbrush   artystyczne   efekty   flake   grafika   holowanie   kaski   lakierniczy   lakiernitwo   lakierów   lakiery   malowanie   metal   mieszalnia   moto   moto-plastyka   motocykle   motoplastyka   ozdoby   pinstriping   plastyka   radwanice   samochodowe   samochody   sikkens   specjalne   standox   technika   usługi   warsztat   wrocławska   współczesne   zabytkowe

Lakiernictwo samochodowe,Lakiernictwo Artystyczne,Radwanice


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo