Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 AGMI
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: vany, cosmetics, blacharsko-lakiernicze
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

Profil działalności

Jesteśmy firmą istniejącą od kilku lat na rynku polskim zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów samochodowych i tuningowych. Staramy się ciągle rozszerzać nasz asortyment. Sklep internetowy jest jednym z działów naszej działalności poza tym zajmujemy się tapicerstwem samochodowym w szerokim tego słowa znaczeniu. W zakresie tapicerstwa firma AGMI zajmuje się:

- obszywaniem profesjonalnie kierownic
- obszywaniem gałek
- wykonywaniem tapicerki skórzanej
- naprawą popsutych foteli
- obszywaniem boczków
- uzupełnianiem starych zniszczonych foteli gąbką
- oferujemy również dywaniki welurowe wykonywane pod model

Dzięki dużemu zaangażowaniu, ciągłym analizom rynku i potrzeb klientów, osiągnęliśmy znaczną pozycję w branży motoryzacyjnej.W swojej ofercie posiadamy gamę akcesoriów samochodowych. Od początku istnienia firmy za główny swój cel obraliśmy sobie zapewnienie maksymalnej satysfakcji Klientów, kompleksowe zaspokojenie ich potrzeb oraz dostarczania towarów  wysokiej, gwarantowanej jakości w doskonałej cenie. Stale dostosowujemy asortyment do zmieniających się potrzeb i gustów Klienta. Koncentrujemy swą uwagę na estetyce, jakości i trwałości naszych wyrobów.
Zakupy u nas to 100%  bezpieczeństwa jak i satysfakcji. Gwarantujemy wszystkim naszym klientom profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę i towar idealnie zabezpieczony zgodny z opisem.  Staramy się by wszystkie produkty zostały zaprezentowane  w jak najbardziej wiarygodny sposób, tak aby nasi Klienci mogli podjąć świadomą decyzję o ich zakupie.

Jesteśmy w stanie wyszukać każdy interesujący klienta produkt (akcesoria samochodowe) i przygotować konkurencyjną ofertę. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Każda udana transakcja i zadowolony Klient stanowi dla nas najwyższą gratyfikację.

2011-02-15
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

agmi   agmi-tuning   akcesoria   akcesoria   akcesoria   autotuning   czestochowa   dywaniki   filtry   hurtownia   kierownic   kierownice   klaksony   lampy   mechaniczny   mieszek   mieszki   motoryzacyjna   na   obszywanie   podłokietniki   pokrowce   samochodowe   sklep   stożkowe   tapicerstwo   tuning   tuningowe   tuningowy

Producent akcesoriów samochodowych - tuning Częstochowa


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo