Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Katalog firm:
Promocja firmy
2012-09-17

Grupa PGD partnerem Jastrzębskiego Węgla

Firma: Suzuki Japan Motors

Zagłosuj na tą informację jeśli uważasz, że jest ważna !
0
Grupa PGD rozszerza współpracę z klubem siatkarskim Jastrzębski Węgiel. Do wspierającego klub już czwarty sezon Suzuki Motor Poland, którego PGD jest dealerem, dołącza inna z reprezentowanych przez Grupę marek – Infiniti. Klub otrzymał do dyspozycji topowe wersje sześciu Suzuki Grand Vitara i trzech Infiniti FX30d.
 
Fakt, że Suzuki Motor Poland już w czwartym sezonie będzie wspierać polską siatkówkę i że udało nam się nakłonić do współpracy Infiniti, potwierdzają wartość marketingową tej dyscypliny i klubu Jastrzębski Węgiel – skomentował Andrzej Trawka, wiceprezes zarządu PGD ds. sprzedaży. Dziękując importerom za wsparcie, przyznał, że bez ich zaangażowania realizacja kontraktu byłaby niemożliwa.

Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland stwierdził, że obecność jego marki w różnych dyscyplinach sportu nie powinna dziwić, bo przecież samochody Suzuki są wręcz stworzone dla osób prowadzących aktywny tryb życia, a promocja poprzez sport wprost wynika z filozofii marki „Way of Life!”.

Suzuki Japan Motors przygotowało specjalną edycję swoich flagowych aut. Przekazane klubowi samochody Grand Vitara w wersji Premium, z silnikami 1,9 diesel, poza okolicznościowymi oznaczeniami (m.in. posrebrzane tabliczki), mają
moc zwiększoną ze standardowych 130 KM do 160 KM. Życzę by tych 30 koni dodatkowej mocy zapewniło siatkarzom Jastrzębskiego Węgla końskie zdrowie i pomogło w zwieńczonej sukcesem walce o najwyższe cele – powiedział Sławomir Gwóźdź, dyrektor chorzowskiego oddziału Japan Motors.

Z kolei trzy Infiniti FX30d (z trzylitrowym silnikiem diesla) w wersji Premium S zyskały specjalne klubowe oznaczenia i ozdobne, także posrebrzane, tabliczki z wygrawerowanymi autografami użytkowników aut, umieszczone na desce rozdzielczej.

Te elementy na pewno podniosą wartość samochodów obu marek przy odsprzedaży. Późniejsi nabywcy aut mają też zagwarantowaną obecność gwiazd Jastrzębskiego podczas wydania samochodu oraz zestaw atrakcyjnych klubowych prezentów.

Lorenzo Bernardi, wybrany siatkarzem XX wieku obecny trener Jastrzębian przyznał, że w całej swojej zawodniczej i trenerskiej karierze nie zetknął się z tak bogatym parkiem samochodowym. Ucieszył go także design samochodów. Bo w aucie, jak w sporcie, poza wygraną liczy się także styl – powiedział.

Dziękując firmom partnerskim za zaangażowanie Zdzisław Grodecki, prezes Jastrzębskiego Węgla stwierdził, że w otoczeniu cacek japońskiej motoryzacji nie pozostaje mu nic innego, jak tylko zadeklarować w imieniu zawodników i sztabu trenerskiego, że zespół z japońską precyzją i mocą na cztery koła będzie walczył o tytuły i radość kibiców.
Dodaj do: Del.icio.us Gwar.pl Linkr.pl Wykop.pl
Lista aktualności Przejdź do firmy
Komentarze [1]
 
1.
Autor: ~johny 1976 20:58:00
2012-09-17
Oddaj głos na ten komentarz ! Głosów:
0
 
OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownię. Niepodporządkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem twojej wiadomości.

Nie posiadając konta możesz pisać komentarze wyłącznie jako gość.
Możesz zarezerwować swój nick nadając mu hasło. Nikt inny nie będzie mógł go używać.
Nick:
Hasło:
Słowo z obrazka:
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: ksenony, polerka, ochrona, projektowanie
Promocje, aktualności firmowe

2014-04-06
spinki_luzem - Kopia.jpg
Spinki,kolki,zabezpieczenia,zaczepy przewodów,opaski  plastikowe i metalowe...

Auto-bag
2014-01-06

Auto-cz??ci Sosulski
2013-12-06

Rzeczoznawcy Techniki Samochodowej I Ruchu Drogowego Ekspert
2013-09-12

AKCJA LATO W SALONIE PEUGEOT MAGURKA

Peugeot Magurka
2013-07-11

Auto-bag
2013-06-28

Auto-bag
2013-06-28

Auto Service Leszek Kondratowicz
2013-06-04

Tas Auto Setla
2013-01-22

Auto-cz??ci Sosulski
2012-11-23
Sonda: Czy zapinasz pasy podczas jazdy ?
Aby oddać głos
kliknij na wybranej
odpowiedzi.
Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Szukaj firm na mapie
Zapraszamy do odwiedzenia działów:
Tagi firmowe

ZAMIENNE   akcesoria   aut   auto   bielsko   bielsko-biała   blacharstwo   części   diagnostyka   kraków   lakiernictwo   mechanika   montaż   naprawa   naprawy   nowe   oleje   opon   opony   osobowe   osobowych   pojazdowa   pojazdów   pomoc   salon   samochodowa   samochodowe   samochodowy   samochody   samochodów   service   serwis   sklep   sprzedaż   transport   usługi   używane   warsztat   wulkanizacja   wymiana

regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo