Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 ANDORIA - MOT
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: crv, wtryski, wrobela, kierownicza
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Andoria-Mot Sp. z o.o. to firma, której początki działalności sięgają 1945 roku - wtedy rozpoczęto produkcję maszyn rolniczych, następnie silników wysokoprężnych i zespołów prądotwórczych. To właśnie silniki Diesla przez długie lata były sztandarowymi produktami Andorii, znanymi na niemal całym świecie.
Po upadku Daewoo Motor Polska w Lublinie w 2002r firma Andoria-Mot wznowiła produkcje samochodów Lublin i Honker i utrzymała ją do 2004r. Dzięki temu przedłużono działalność polskiej fabryki samochodów, natomiast Andoria-Mot stała sie największym dystrybutorem części zamiennych do polskich samochodów dostawczych Lublin i Honker. W latach 2004 - 2008r Andoria-Mot była generalnym dystrybutorem na Polskę samochodów Gazela, które zostały wyposażone w silnik 4CT90 a następnie ADCR Euro 4 produkcji Andoria-Mot.
Firma jest największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów Gazela, posiada magazyn liczący 18 tys. pozycji asortymentowych, a doświadczeni pracownicy służa zawsze fachową pomocą i radą.
W chwili obecnej Andoria-Mot – posiadająca nowoczesną odlewnię żeliwa i doskonały park maszynowy w zakresie obróbki mechanicznej – jest znanym w całej Europie producentem odlewów i komponentów.
Andoria-Mot Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej GWARANT Grupa Kapitałowa S.A.

O nas

2010-02-22
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   andoria   andoria-mot   andrychów   cieplno-chemiczna   części   dostawczych   gazela   honker   krakowska   lublin   mechanika   mot   naprawa   obróbka   odlewnicza   prądotwórcze   produkcja   regeneracja   silniki   silników   sprężarki   terenowych   uaz   wymiana   wysokoprężne   zamienne   zespoły   żeliwa

Naprawa silników i samochodów,produkcja silników wysokoprężnych,sprzedaż samochodów dostawczych gazela,Andrychów


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo