Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 AUTO PARTNER TRUCK
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: team, chmiel, osłona, narzedzia, simex
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Firma Auto Partner Truck istnieje już od 1999 roku. Początkowo profil działalności roboczej firmy obejmował dystrybucje części do samochodów osobowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów, rozszerzyliśmy w 2003 roku nasza ofertę części do samochodów dostawczych i ciężarowych do 7,5 tony.
Ciągle udoskonalamy nasza ofertę, która na dzień dzisiejszy obejmuje szeroki asortyment części oryginalnych i ich zamienników. W 2005 powstał nasz pierwszy serwis samochodowy, w którym dokonujemy kompleksowych napraw samochodów dostawczych i ciężarowych do 7,5 T.
Na życzenie klienta możliwe jest także wymiana i remont zakupionych u nas części w naszym warsztacie.
W roku 2008 otworzyliśmy Stacje Demontażu pojazdów samochodowych, która spełnia najwyższe unijne standardy, co automatycznie powiększa ofertę części samochodowych o części używane do wszystkich samochodów. Części te są bardzo solidnie weryfikowane i tylko te które nie wykazują oznak zużycia trafiają na półki. Natomiast pozostałe podlegają procedurze recyklingu. Przyjmujemy wszystkie samochody do złomowania, oraz wydajemy zaświadczenie konieczne do wyrejestrowania pojazdów. Skupujemy także wszystkie pojazdy bez względu na stan techniczny i wizualny. Idąc z duchem czasu, uruchomiliśmy dla Państwa niniejszy sklep internetowy dzięki któremu mamy nadzieje służyć nasza pomocą i doświadczeniem dużo większej rzes zy odbiorców w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta i dokonania zakupów w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.  

O nas

2010-03-23
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   aut   auto   autozłom   części   demontażu   drzwi   elektryczny   filtry   hamulcowy   karoseria   kolbego   koła   motoryzacyjne   napęd   nowe   oświęcim   paliwowy   partner   pojazdów   samochodowe   samochodów   silnik   silnika   sprzedaż   stacja   truck   układ   używane   wycieraczki   zamienne   zawieszenie   złomowanie

Stacja demontażu pojazdów,Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych,Oświęcim


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo