Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 AUTO-EFEKT
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: pojazdow, luz, sprężyna, automar, bystra
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas


Frma AUTO-EFEKT oferuje profesjonalne przyciemnianie szyb systemem folii okiennych kanadyjskiej firmy Armorlite SUN GARD / GLASS GARD. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz wieloletnie doświadczenie - jesteśmy jedną z najstarszych firm zajmujących się przyciemnianiem szyb w Jeleniej Górze i w Polsce (od 2000r.) Posiadamy CERTYFIKAT (świadectwo badań nr 273/ISiC/02) Instytutu Ceramiki i Szkła o/Kraków uprawniający nas do wydawania ATESTu montażu folii. Na wykonaną usługę montażu folii udzielamy 2-letniej GWARANCJI, a sama folia objęta jest aż 7-letnią gwarancją.
W naszej ofercie znajduje się folia w szerokiej gamie kolorów i o różnym stopniu przyciemnienia od 30 do 100%. Folia naklejana jest od wewnętrznej strony szyby. Szyby boczne zarówno przednie jak i tylne podczas przyciemniania są wyjmowane natomiast szyby tylne (ogólnie wszystkie szyby wklejane) nie są wyjmowane. W każdej chwili folię można w dość prosty sposób zdemontować.
Przyciemnienie 1 szyby trwa około 1 godziny ! (Cały samochód w zależności od marki od 3 do 5 godzin).
Jeżeli chcieliby Państwo przyciemnić szyby prosimy o kontakt tel. 0603 13 04 74  w celu ustalenia szczegółów i terminu wizyty.

O nas

2010-03-10
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

armorlite   auto   auto-efekt   demontaż   efekt   folie   folii   gard   glass   góra   gwarancja   jelenia   krośnieńska   montaż   okienne   okiennych   profesjonalne   przyciemnianie   sun   szyb   szyby

Przyciemnianie szyb,Jelenia Góra


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo