Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Auto-Mat. Ma?gorzata Ocho?ska-Sentyrz
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: sklep, firma, europejskich, artykuły
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Firma Automatyczne Skrzynie Biegów „Jan Sentyrz” została założona w 1991 roku w Krakowie. Jako jedna z pierwszych w Polsce wyspecjalizowała się w naprawach i obsłudze automatycznych skrzyń biegów.
Właściciel posiada wieloletnie doświadczenie poparte 5-letnim stażem w niemieckim serwisie o tym samym profilu. Od momentu powstania zakładu sami szkolimy naszych pracowników. Przyjmujemy uczniów do praktycznej nauki zawodu.
Firma „ASB Sentyrz” jest od 1998 roku technicznym członkiem amerykańskiej organizacji: A.T.R.A. (Automatic Transmission Rebuilders Association), która zrzesza firmy związane z produkcją jak i naprawą automatycznych skrzyń biegów z całego świata. Częste korzystanie z jej doświadczenia i fachowych informacji pozwala najlepiej służyć klientom oferując im szeroki zakres usług.

O nas

2010-03-03
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

aut   auto   auto-mat   autobusów   automat   automatyczne   biegów   budowlanych   ciężarowych   części   diagnostyka   gromady   grudziąc   konwerterów   kraków   maszyn   mat   ochońska   osobowych   regeneracja   samochodów   sentyrz   service   serwis   skrzynie   skrzyń   widłowych   wózków

Regeneracja konwerterów ,serwis,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo