Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 P.P.H.U. BAŚCIK
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: anglików, struga, dulowa, ekspozycja
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

 Zakład P.P.H.U. Baścik  powstał w roku 1992. Ma swoją siedzibę w miejscowości Łączka koło Skoczowa. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych samochodów osobowych, ciężarowych, oraz pozostałych środków transportu. Przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija i jest nieustannie modernizowane, przez co możemy świadczyć naszym klientom coraz to szerszy zakres usług. Oferujemy szybką i fachową obsługę. Wysokie kwalifikacje i wieloletnia praktyka naszych pracowników są gwarancją fachowości i skuteczności wykonywanych usług blacharskich, lakierniczych  i mechaniki. Ponadto świadczymy usługi serwisowe układów klimatyzacji.

Chcąc sprostać wymogom rynku w aspekcie komplementarności i konkurencyjności oferty, rozszerzyliśmy działalność na obszary pokrewne. Dlatego obok powypadkowych napraw samochodów, kolejną branżą, wśród świadczonych przez nas usług, jest Pomoc Drogowa . Dysponując wysokiej jakości sprzętem jesteśmy w stanie załadować i przewieźć każdy samochód osobowy i ciężarowy, niezależnie od warunków zastanych na miejscu zdarzenia.

O nas

2010-02-16
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

baścik   blacharskie   ciężarowe   dębowiec   dostawcze   drogowa   drogowy   klimatyzacja   kompresory   lakiernicze   łączka   naprawy   osobowe   pomoc   powypadkowe   przeglądy   samochód   serwis   transport   usługi   zastępczy

Pomoc drogowa,naprawy powypadkowe,blacharstwo,lakiernictwo,Dębowiec


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo