Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 BCS Skrzynie Biegów i oleje
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: krajowe, rumianowska, ochrony, wysyłka
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Właśnie mija 10 lat jak zaistnieliśmy na rynku używanych skrzyń biegów. Te lata, to doświadczenie i wiedza, która przełożyła się na kilkutysięczną rzeszę zadowolonych klientów.
W naszym magazynie w Sosnowcu masz możliwość wyboru wśród kilku tysięcy skrzyń biegów do większości aut jeżdżących po naszych drogach. Wiodąca pozycja w branży zobowiązuje nas do ciagłego podwyższania standardów obsługi i jakości towaru. W wyniku tego dostajesz do dyspozycji zaawansowany technologicznie sklep internetowy oferujący szeroki wybór opcji zakupu, wśród których możesz wybrać dogodne dla siebie warunki gwarancji i cenę skrzyni biegów.
Zmierzamy w kierunku maksymalnie kompleksowej obsługi Klientów. W związku z tym obecnie poszerzyliśmy naszą ofertę o znakomite oleje przekładniowe Fuchs i Mobil. Skrzynia biegów kupiona u nas pozwala kupić do niej olej  w niezwykle atrakcyjnej cenie.
Szybkie dostawy towaru do Klientów od lat zapewnia nam sprawdzony partner - firma kurierska DPD
Nie wiemy wszystkiego o skrzyniach biegów, ale ciągle pogłębiamy naszą wiedzę, aby kupowany u nas towar zawsze był właściwie dobrany i pozwalał na długą eksploatację po wymianie.
W kontaktach z nami możesz liczyć na fachową obsługę i dotrzymywanie zobowiązań, bo dla nas liczą się zasady.

O nas

2010-02-26
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

automatyczne   automatycznych   bcs   biegów   części   dokumenty   dostawa   gwarancja   hurtownia   manualna   mikołajczyka   montaż   naprawa   naprawy   olej   oleje   przekładniowe   reklamacja   service   serwis   silnikowe   sklep   skrzynia   skrzynie   sosnowiec   sprzedaż   używane

Sprzedaż używanych skrzyni biegów,Sosnowiec


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo