Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Auto-Białka
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: niedźwiedzia, skoda, mroskowiak, asa
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Jesteśmy Firmą z blisko trzydziestoletnią tradycją specjalizującą się w likwidacji szkód komunikacyjnych. Głównym założeniem , które przyświeca naszej działalności jest zadowolenie klienta oraz świadczenie usług na najwyższym pozimie. świadczymy usługi w zakresie kompleksowej naprawy powypadkowej samochodów , przeglądy okresowe i naprawy bieżące , usługi lakiernicze , diagnostyka oraz geometria pojazdów. Autoholowanie pojazdów-także samochodów dostawczych , oraz wszelkie usługi związane z przygotowaniem pojazdu do oględzin,zabezpieczeniem pojazdu na czas naprawy.
Dysponujemy własną bazą sprzętową zlokalizowaną na terenie naszej Firmy , który jest w 100% naszą własnością Oferujemy samochody zastępcze na czas naprawy oraz pomoc dla Klienta przy załatwieniu wszystkich formalności związanych ze szkodą. Likwidujemy bezgotówkowo szkody wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych-także szkody zagraniczne.
Mamy stałą umowe przedstawicielską z PZU , GENERALI . Klient wszelkie formalności załatwia w naszym biurze , bez konieczności podstawiania uszkodzonego pojazdu gdziekolwiek indziej. Oględziny przeprowadzamy u nas , na miejscu.
Kolejnym tematem naszej działalności jest wypożyczanie samochodów Mamy całą game samochodów , które z przyjemnością Państwu oferujemy,począwszy od małych Fiatów Seicento po kilkuosobowe samochody typu Mini Van. Oferujemy dowolne formy wynajmu samochodow-krótkoterminowy , długoterminowy oraz każda inna forma -do uzgodnienia z klijentem. Samochody posiadają pełne ubezpieczenie,są to samochody w pełni wyposazone i doposażane na życzenie klijenta, w barzdo dobrym stanie technicznym. Podstawienie i odbiór samochodu w dowolnym miejscu , po wcześniejszym uzgodnieniu z wynajmującym. Obsługa uroczystości oraz wesel , na życzenie samochód z kierowcą. Szczegółowe warunki wynajmu do uzgodnienia w naszej siedzibie.
Firma Auto-Białka od wielu lat specjalizuje się w wszekliego rodzaju ubezpieczeniach pojazdów , osób , nieruchomości. Zawieramy dla naszych klientów polisy przy minimum formalności z ich strony ponieważ jak na wstępie zadowolenie oraz oszczędność czasu są dla nas najważniejsze. Dla wszystkich stałych klientów oferujemy rabaty oraz sezonowe promocje , zaś dla przyszłych służymy radą , wiedzą , doświadczeniem i życzliwością.

O nas

2010-02-17
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

auto   auto-białka   autoholowanie   białka   bielsko   diagnostyka   dostawczych   geometria   komunikacyjnych   krakowska   lakiernicze   likwidacja   mechanika   minivan   naprawy   okresowe   pojazdów   powypadkowe   przeglądy   samochodów   szkód   usługi   wypożyczalnia   wypożyczenie

Naprawy aut,usługi powypadkowe,mechanika pojazdów,likwidacja szkód komunikacyjnych,Bielsko-Biała


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo