Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 CARFIX
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: księżycowa, asv, zerowe, vdo, żywiński
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

 AUTO-SERWIS CarFix jest nowoczesnym
warsztatem samochodowym. Firma zdobywała
doświadczenie przez wiele lat. Na rynku działa
od 1979r. poprzednio w Sosnowcu, a obecnie w Dąbrowie Górniczej. Od początku działalności zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych jak również profesjonalnym serwisem ogumienia.
Do napraw używamy części oryginalnych lub części homologowanych produkowanych przez firmy zachodnie zakupione w hurtowniach po niższych cenach, co bardzo obniża koszty napraw. Zapewniamy klientom kontrolę nad prowadzonymi pracami poprzez informowanie o konieczności wszelkich napraw, które ewentualnie pojawią się podczas wykonywanych prac. Dzięki temu Nasz klient ma pewność, co do ostatecznych kosztów naprawy.
Posiadamy halę i nowoczesne urządzenia. Naprawy wykonujemy bardzo solidnie udzielając oczywiście pełnej gwarancji. Długoletnie doświadczenie zebrane przez ten czas zaowocowało nam w dogłębnym poznaniu tej branży. Usługi świadczone przez Naszą firmę są profesjonalne i najwyższej jakości. Nasza kadra jest wysoko wykwalifikowana, dzięki czemu zapewniamy fachową i rzetelną obsługę pod każdym względem dbając o Naszego klienta.

O nas

2010-03-01
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

amortyzatorów   auto-serwis   biegów   car   carfix   części   dąbrowa   felg   geometrii   górnicza   hamulcowe   hamulcowych   kół   naprawy   olejów   opon   piłsudzkiego   service   serwis   skrzyni   sprzedaż   sprzęgieł   układów   układy   ustawianie   wulkanizacja   wydechowych   zamienne

Serwis samochodowy,Dąbrowa Górnicza


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo