Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 CBC Cracow Business Corporation
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: siena, elektroinstalacje, lusterka, deutz
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Działamy w branży motoryzacyjnej od 1991 roku. Naszą specjalizacją jest sprzedaż hurtowa i detaliczna pełnej gamy części zamiennych do samochodów CITROEN ,  PEUGEOT , RENAULT . Oferujemy zarówno części oryginalne - pełny wybór zgodnie z firmowymi katalogami - jak i części pochodzące od producentów oryginalnego wyposażenia (VALEO, PURFLUX, TRW, HUTCHINSON, LUCAS, LUK i wiele innych (t.zw.standart OE - częśći zgodne z oryginalnymi) oraz tzw. zamienniki pochodzące od niezależnych producentów.Od października 2003 roku uruchomiliśmy serwis samochodów francuskich . Do dyspozycji klientów aktualnie wykorzystujemy 8 stanowisk - 7 wyposażonych w podnośniki 2-kolumnowe i jedno stanowisko do geometrii podwozia.
Wykonujemy pełny zakres napraw samochodów (podwozia, silniki, elektronika).
W oparciu o automat TEXA wykonujemy również obsługę układów klimatyzacji samochodów wszystkich marek.  Obsługę układu klimatyzacji należy wykonywać co 2 lata. Napełnienie jesienią pozwoli na pełnosprawne użytkowanie przez najbliższe 2 sezony letnie - tak samo jak napełnienie na wiosnę, Teraz TANIEJ i bez kolejek. ZAPRASZAMY !!!W serwisie stosujemy - naszym zdaniem - najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodę czyszczenia układu nawiewu poprzez OZONOWANIE. Wykorzystujemy w tym celu wytwornicę ozonu produkcji MAGNETII MARELLI. Z wytwornicy doprowadzamy ozon do wnętrza pojazdu. Uruchamiamy układ nawiewu i przez okres 30 min OZON krąży z powietrzem we wszystkich kanałach jak i też we wnętrzu kabiny. Cząsteczki 1-atomowego tlenu wnikają w tapicerkę i tam niszczą mikroorganizmy i zapachy.

O nas

2010-03-16
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

belek   business   cbc   citroen   corporation   cracow   głowackiego   klima   klimatyzacja   klimatyzacji   kół   kraków   królewska   obsługa   odgrzybianie   opon   opony   ozonowanie   peugeot   regeneracja   renault   service   serwis   sklep   sprzedaż   tylnych   usuwanie   wulkanizacja   wymiana   wyważanie   zapachów

Serwis samochodów marki Peugeot,Citroen,Renault,Sprzedaż części samochodowych,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo