Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 CRACOW ON TOUR
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: all-cars, pomocy, rs, włoskie, lipowska
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Poznaj Kraków z zupełnie nowej perspektywy!
Wskocz na pokład naszego komfortowego, dwupoziomowego autokaru, zajmij miejsce na górnym lub dolnym pokładzie i podziwiaj miasto w sposób jaki nigdy tego nie doświadczyłeś!
W czasie 60 minutowej przejażdżki odkryjesz najciekawsze miejsca i weźmiesz udział w niezapomnianej lekcji historii połączonej z dobrą zabawą. Załóż słuchawki a nasz przewodnik w wybranym przez Ciebie języku opowie o właśnie odwiedzanych miejscach! Na swojej trasie znajdziesz wiele wspaniałych zabytków, które z pewnością skłonią cię do bliższego ich poznania. Dlatego nieograniczona możliwość wsiadania i wysiadania-hap on hap off- na jednym z 9 przystanków sprawi, że oprócz zwiedzania będziesz mógł poczuć atmosferę Krakowa spacerując i robiąc zakupy! Spędź tyle czasu ile potrzebujesz w miejscach najbardziej dla ciebie interesujących zanim ponownie wskoczysz na pokład by kontynuować tą niezwykłą  przygodę. Chcesz byśmy zawieźli Ciebie i Twoich przyjaciół w wybrane miejsce!? Oferujemy możliwość wynajmu autokaru w dowolnym celu i gdziekolwiek tylko sobie zażyczysz.Na jego pokładzie przeżyjesz niezapomniane chwile organizując imprezy integracyjne, okolicznościowe, śluby/wesela, wyjazdy turystyczne lokalnie i na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy specjalną ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!

O nas

2010-03-29
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

autobus   autobusami   autobusem   autokar   autokarami   autokarem   cracow   dwupoziomowy   komunikacja   krakowie   kraków   miejski   on   osób   pasażerski   piętrowy   pojazdowy   przewozy   przewóz   samochodowy   stoczniowców   tour   transport   turystów   turystyczny   wycieczki   wycieczkowy

Transport pasażerski,przewóz osób,wynajem autokaru,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo