Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Defender S.C.
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: zaak, dudzianiec, 3, superwnich, żywiec
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

 Firma DEFENDER - Akcesoria Motocyklowe powstała z myślą o ludziach takich jak my, czyli pochłoniętych pasją jazdy na motocyklach, dlatego za główny nasz cel uznaliśmy zadbanie o bezpieczeństwo nasze oraz naszych bliskich. Stworzyliśmy firmę dostarczającą akcesoria motocyklowe, jednak nie chcielibyśmy być kolejnym sklepem internetowym tego typu. Stawiamy na wysoką jakość zarówno towaru jak i obsługi klienta, sukcesem dla nas jest zadowolenie każdego kto do nas trafi. Dlatego zawsze służymy fachową pomocą, a także zapraszamy do naszej siedziby celem przymierzenia, sprawdzenia, a także odbioru osobistego. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzianch 10-19, i w soboty od 10-15.
Nasz towar jes również dostępny na aukcjach internetowych pod nickiem puh_defender. Otrzymane komentarze świadczą, iż jesteśmy na pewno firmą solidną i godną zaufania.

O nas

2010-03-31
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   amortyzatory   antykorozyjne   atv   bagaże   części   defender   gmole   hurtownia   kask   kaski   kędra   kombinezony   kraków   kurtki   motocyklowe   motorowe   motorów   napędy   ochraniacze   odzież   oleje   opony   quad   rękawice   sklep   smary   spodnie   sprzedaż   szyby   tłumiki   tuning   zabezpieczenia   żmuda   żmujdzka

Sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych,Odzież motocyklowa,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo