Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Bosch Service Drabczyk
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: 017, przegub, ładowarka, samochodach
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Bosch Service - sieć warsztatów o najwyższym standardzie
Bosch Service to marka z wieloletnią tradycją, słynąca na świecie z wysokiego standardu oferowanych usług motoryzacyjnych. Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiego standardu oferowanych usług jest celem nadrzędnym dla każdego Bosch Service.
Sieć Bosch Service skupia w swoich ramach zarówno serwisy kompleksowo obsługujące pojazdy wszystkich marek - pod nazwą Bosch Car Service, jak też serwisy specjalistyczne - pod nazwą Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Centrum.Oprócz świadczonych usług naprawczych w każdej stacji Bosch Car Service dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch stosowanych również na wyposażeniu fabrycznym wszystkich producentów samochodów osobowych i ciężarowych.Bosch Diesel Centrum i Bosch Diesel Service to specjalistyczne warsztaty diagnozujące i naprawiające systemy zasilania silników wysokoprężnych w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusach. W każdym z tych serwisów jest możliwość naprawy pomp rzędowych i rozdzielaczowych zarówno z regulatorami mechanicznymi jak i EDC. Natomiast Bosch Diesel Centrum dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu technicznemu oferują klientom możliwość naprawy wszelkich systemów dieslowskich w tym pomp VP 29/30 i VP 44 oraz naprawę systemów wtryskowych Common Rail i pompowtryskiwaczy.

O nas

2010-02-23
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

abs   asr   benzynowych   bosch   diagnostyka   drabczyk   elektromechanika   elektronika   elektrotechnika   esp   hamulcowy   klima   klimatyzacja   klocków   mechaniczne   napraw   naprawy   okresowe   pasków   podwozie   pokładowa   przeglądy   rozrządu   samochodowy   service   serwis   silników   tarcz   tomice   układ   usługi   wadowice   warsztat   wymiana   wysokoprężnych

Warsztat samochodowy,naprawy oraz przeglądy techniczne,Tomice,Wadowice


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo