Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 DURCAR Damian Duraj
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: ziaja, zachodnie, filar, opinie, total
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

W roku 1975 Janusz Warchoł załozył firmę „Elektromechanika Pojazdowa”. Siedziba firmy mieściła się przy ul. Greczki (obecnie ul. Żywiecka) w pomieszczeniu o niewielkiej powierzchni. Firma zajmowała się od samego początku naprawą samochodów i sprzedażą części na rynek lokalny. Cztery lata poźniej, po wybudowaniu nowoczesnego, jak na ówczesne czasy, warsztatu na posesji nieco bliżej centrum Bielska-Białej, właściciel przeniósł tam siedzibę firmy, która pozostaje tam do dziś.
W 1980 roku pracę w warsztacie u boku właściciela rozpoczyna jego zięć Leszek Duraj. Firma na krótki okres zatrudnia jeszcze dwóch pracowników, a po zmianach ustrojowych na przełomie 80/90 lat powraca do modelu dwuosobowego + kilku uczniów. Po śmierci Janusza Warchoła w 2001 roku, nowy właściciel Leszek Duraj kontynuuje tradycje rodzinne pod nazwą „Elektromechanika Pojazdowa”.
W trzecie tysiąclecie firma wkracza z dużym bagażem doświadczeń i ma na koncie wyszkolenie kilkudziesięciu uczniów, z czego kilku z powodzeniem prowadzi obecnie własne warsztaty samochodowe na terenie Bielska-Białej i okolic. W 2006 roku firma dzieli się na Leszek Duraj „Elektromechanika Pojazdowa” oraz Damian Duraj „DURCAR”. Obie firmy dostarczają te same usługi na tej samej posesji, z czego pierwsza z tendencją do usług naprawczych, szkolenia uczniów i regeneracji podzespołów, a druga z tendencją do handlu częściami samochodowymi, zapewnieniu dostępu do informacji (dane serwisowe, oprogramowanie diagnostyczne) oraz promocji i pozyskiwaniu rynku pod nowoczesnym logo. W 2006 roku wreszcie wystartowała nasza strona internetowa, którą mamy nadzieję z przyjemnością przeglądasz.

O nas

2010-02-11
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

bielsko   części   duraj   durcar   elektromechanika   elektronika   naprawa   pojazdowa   serwis   warsztat   wymiana   zamienne   żywiecka

elektromechanika pojazdowa,serwis i części zamienne,Bielsko-Biała


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo