Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 EBC Brakes - Hamulce, Klocki, Tarcze.
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: brenderup, inst, lohr, gospodarcza
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Grupa EBC Brakes której prezesem do chwili obecnej jest Andy Freeman, została założona w 1978 roku. Od początku swojej działalności, firma EBC była pionierem w produkcji klocków i tarcz hamulcowych do motocykli. W drugiej połowie lat 80-tych, grupa ta urosła do rangi czołówki światowej z bardzo mocną pozycją w każdym segmencie przemysłu związanego z hamulcami. Grupa EBC posiada fabryki w Northampton   Bristolu w Wielkiej Brytanii oraz w Cleveland w USA. Produkty tej firmy są znane i sprzedawane w większości krajów świata poprzez sieć dystrybutorów. Firma EBC Polska, została utworzona w celu dystrybucji produktów firmy na rynkach : Polskim, Białoruskim i Ukraińskim. Od ponad 20 lat EBC jest dominującym producentem hamulców do motocykli całego świata z pokaźną listą zwycięzców mistrzostw świata używających produktów tej firmy. Hamulce EBC były używane w ostatnich pięciu edycjach mistrzostw świata wyścigów motocyklowych w klasie SUPER SPORT przez team Alstar Corona zdobywając dwukrotnie tytuł mistrza świata (98 Fabrizio Pirowano, 99 Stefan Chambon). W klasie OFF-ROAD grupa EBC kontynuowała sukcesy dzięki Buddy Antunezowi zwycięzcy amerykańskich mistrzostw Arena Cross, oraz pięciokrotnemu mistrzowi świata Joelowi Smetsowi używającemu od siedmiu lat produktów EBC z powodu ich jakości i wydajności. Na scenie wyścigów rowerów górskich firma zaistniała dzięki użytkowaniu jej produktów przez wielokrotnych mistrzów świata i stała się dominującym dostawcą produkującym klocki hamulcowe dla producentów rowerów górskich jak Cannondale, Hope Tehnology, Magura, Hades, Amid, Shimano i wielu innych. EBC jest również producentem pełnego zakresu klocków hamulcowych do zastosowań kartingowych. Grupa EBC rozpoczęła produkcję samochodowych klocków hamulcowych w latach 80 i osiągnęła błyskawiczny sukces na rynkach europejskich.
Przyszłość EBC BRAKES maluje się w jasnych barwach i bazuje na wspaniałej historii zwycięstw w mistrzostwach świata i doskonałej technologii produkcji komponentów hamulcowych.

O nas

2010-03-22
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

brakes   ciężarowe   ebc   hamulce   hamulcowe   hurtownia   klocki   kraków   motocykle   osobowe   samochodowe   samochody   sklep   sprzedaż   szymonowicka   tarcz   tarcze   układy

Sprzedaż części dla układów hamulcowych,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo