Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Emida Autoryzowany Dealer Skody
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: hazet, lamp, dayton, naprawy, węgrzyce
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Z prawdziwą dumą i radością mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fanów motoryzacji do odbycia podróży w towarzystwie Škoda Auto, marki z ponad 100-letnim doświadczeniem, która przeżywa swą drugą młodość.
Dzisiaj Škoda Auto należy do jednego z największych europejskich producentów samochodów VOLKSWAGEN GROUP. Konstruktorom i inżynierom z Mlada Boleslav udało się stworzyć produkt o najwyższej jakości.
Nową Škodę stworzono po to, by zachwycić jej elegancją, a jednocześnie cieszyć na co dzień prostotą i funkcjonalnością, jakiej mógłby pozazdrościć jej niejeden użytkownik polskich dróg.
Emida jest jedną z firm wchodzących w skład grupy Magro - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się grup motoryzacyjnych w Polsce, która oferuje marki Volkswagen, Audi, Suzuki, Škoda.
Firma swoją pierwszą autoryzowaną stację obsługi otworzyła na rynku krakowskim w 2003 roku. Jako pierwszy dealer na terenie Krakowa, spełniła wszystkie wytyczne stawiane przez koncern Skoda Auto.
W grudniu 2007 uruchomiła kolejny nowoczesny obiekt w Rudzie Śląskiej, który również spełnia surowe wymagania importera.Emida to nie tylko salony skody ale również stacja kontroli pojazdów w Tychach przy ul. Wojska Polskiego 18. Emida poza sprzedażą oferuje profesjonalny serwis mechaniczny, naprawy blacharsko-lakiernicze, samochody zastępcze, pomoc drogową na wezwanie oraz konkurencyjne cenowo ubezpieczenia komunikacyjne.Dla klientów indywidualnych firma przewiduje specjalne upusty - zarówno przy zakupie samochodów nowych, jak i przy regularnym serwisie swych pojazdów. Atrakcyjne programy oferowane są również klientom flotowym, pilotowane przez powołany specjalnie do tego celu dział obsługi flotowej, w zakres których wchodzi indywidualna oferta zakupu oraz doradztwo w zakresie zarządzania pojazdami i organizacji usług serwisowych. Firmom oferowane są elastyczne rozwiązania - finansowanie zakupu w postaci kredytu czy leasingu, a także opcja wynajmu długoterminowego.Emida jest współorganizatorem cyklu seminariów, na których spotkają się osoby zarządzające, administrujące flotami samochodowymi, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, których celem jest podnoszenie kompetencji w zakresie ograniczania kosztów eksploatacji samochodów firmowych. Pierwsze szkolenia odbyły się w 2007 roku.

O nas

2010-03-19
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   aut   autoryzowany   conrada   części   dealer   emida   fabia   kontroli   kraków   octavia   pojazdów   roomster   ruda   salon   samochodowy   samochodów   service   serwis   skoda   skody   sprzedaż   stacja   superb   śląska   tychy   wynajem   yeti

Salon samochodowy marki Skoda,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo