Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Autoserwis Górny
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: łącznik, megan, operator, artystyczne
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.
Warsztat samochodowy Autoserwis Górny rozpoczął swoją działalność w 1984 roku w Wilkowicach i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku serwisów samochodowych. Firma zaczynała swoją działalność od napraw pojazdów osobowych w niewielkim warsztacie, ale dzięki pasji i zaangażowaniu właściciela Franciszka Górnego rozrosła się i od 2000 roku jej siedziba mieści się na ul. Legionów 81 w Bielsku-Białej. Przez wiele lat odnotowywała ciągły rozwój i zdobywała zaufanie klientów z całej południowej Polski. Stała się jednym z największych i najbardziej znanych warsztatów w Bielsku-Białej. Autoserwis Górny to nowoczesny punkt serwisowy, wyposażony w narzędzia oraz urządzenia diagnostyczne najlepszej jakości. Na miejscu czeka na Państwa wykwalifikowana kadra mechaników. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród wielu naszych klientów, zadowolonych z fachowej obsługi.
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze samochodów osobowych, dostawczych a w szczególności ciężarowych.

O nas

2010-02-17
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

aut   autoserwis   bielsko   ciężarowe   części   diagnostyka   dostawcze   geometria   górny   hamulcowy   instalacja   kierowniczy   klimatyzacja   komputerowa   kół   legionów   mechanika   montaż   osobowe   pojazdowa   pojazdów   remont   samochodowe   service   układ   warsztat

Serwis samochodowy,naprawa pojazdów,Bielsko-Biała


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo