Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 INTER TRANS
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: remont, doszkalanie, marelli, jusiega
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

 Firma INTER-TRANS powstała w 1994 roku w Zakopanem jej atutem jest kilkunastoletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze imprez okolicznościowych, konferencji, sympozjów, krajowych i zagranicznych wycieczek, transferów, a także obsługi klientów indywidualnych. Działamy nie tylko na terenie Podhala ale całej południowej Polski, najpopularniejsze zagraniczne trasy wyjazdów naszych klientów to Słowacja, Austria, Węgry.
Komfort i bezpieczeństwo jazdy gwarantują niezbędne licencje do wykonywania usług transportowych na terenie Polski i całego świata, nienaganny stan techniczny pojazdów oraz wieloletnie doświadczenie kierowców na trasach krajowych i międzynarodowych. W skład floty INTER-TRANS wchodzą luksusowe busy przewożące od 20 do 27 osób wyposażone w klimatyzację, TV, DVD,rozkładane i uchylane fotele, lodówkę, nagłośnienie itp., a także busy o standardzie podmiejskim. Firma współpracuje z biurem przewodnickim które to na życzenie zapewnia pilota grup zorganizowanych na terenie Polski i zagranicy.
Przy bliższej współpracy udzielamy rabatów. Na wszystkie płatności wystawiamy faktury VAT.
 

O nas

2010-03-29
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

aut   autobusów   autokarów   bachorz   inter   inter-trans   intertrans   kościelna   kraj   krajowy   pojazdów   samochodów   trans   transport   transportowe   usługi   wynajem   wypożyczalnia   wypożyczenie   zagranica   zagraniczny   zakopane

Transport samochodowy,wynajem busów,autokarów,Zakopane


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo