Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Katalog firm:
Strefa kierowców

Wyżyj się na klawiaturze !

Zagłosuj na tą informację jeśli uważasz, że jest ważna !
4
blogi.jpg
"Papier przyjmie wszystko" - to powiedzenie funkcjonuje już od stuleci. Teraz wypada je zastąpić na : "klawiatura przyjmie wszystko".

Zapiski, pamiętniki zostały zastąpione przez internetowe blogi. Każdy kto buszuje w sieci może takiego bloga założyć i opisywać w nim swoje przeżycia, doświadczenia itp. Każdy szanujący się polityk, czy inna publiczna osoba na swym blogu komentuje bieżące sprawy, które go otaczają i  których jest częścią.

Ostatnio za sprawą posła "PO" Janusza Palikota rozpętała się afera medialna, po tym jak oskarżył prezydenta Kaczyńskiego na swoim blogu o nadużywanie alkoholu, wprawdzie później za to przepraszał, ale szum i smród pozostał.

Dla osób mniej "publicznych", na łamach portalu Motofirma.pl udostępniamy blogi wyposażone w wiele przydatnych narzędzi. Tematyka dowolna, niekoniecznie związana z królującą na naszym portalu motoryzacją.

Wybierz "skórkę" pasującą do Twojej osoby i pisz ile wlezie. Pozostaw po sobie ślad w wielkiej globalnej wiosce jaką jest internet.
Wróć do listy
Komentarze [1]
 
1.
Autor: ~ulubieniec 13:20:09
2008-02-24
Oddaj głos na ten komentarz ! Głosów:
0
 
OSTRZEŻENIE: Wszystkie komentarze są monitorowane. Nie obrażaj nikogo, pisz na temat i sprawdź pisownię. Niepodporządkowanie się do tych zasad będzie się wiązało z usunięciem twojej wiadomości.

Nie posiadając konta możesz pisać komentarze wyłącznie jako gość.
Możesz zarezerwować swój nick nadając mu hasło. Nikt inny nie będzie mógł go używać.
Nick:
Hasło:
Słowo z obrazka:
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: concordia, elektronik, czołowe, jaan
Strefa kierowców

Karta Rabatowa portalu Motofirma.pl

2007-12-10

2008-01-24

2008-02-10

2008-02-06

2008-02-06

2008-02-05

2007-12-31

2008-02-01

Ile "kradnie" z twojego portfela twoje auto?

2008-01-30

2008-01-31
Szukaj firm na mapie
Zapraszamy do odwiedzenia działów:
Tagi firmowe

ZAMIENNE   akcesoria   aut   auto   bielsko   bielsko-biała   blacharstwo   części   diagnostyka   kraków   lakiernictwo   mechanika   montaż   naprawa   naprawy   nowe   oleje   opon   opony   osobowe   osobowych   pojazdowa   pojazdów   pomoc   salon   samochodowa   samochodowe   samochodowy   samochody   samochodów   service   serwis   sklep   sprzedaż   transport   usługi   używane   warsztat   wulkanizacja   wymiana

Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo