Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 PHU Sebastian Kiwer Sklep Motoryzacyjny OPEL - VOLKSWAGEN
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: sporttouring, pogwarancyjne, profesjonalna
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Nasz sklep oferuje części zamienne i akcesoria do samochodów osobowych marki Opel oraz grupy Volkswagena.
Firma powstała w 2000 roku pod początkową nazwą "Opel Centrum". Obecnie od października 2006 roku funkcjonuje pod nazwą PHU Sebastian Kiwer. Od początku swojego istnienia naszą działalność skoncentrowaliśmy na detalicznej dystrybucji części zamiennych w segmencie jednej marki - OPEL. W tym czasie byliśmy jedną z niewielu motoryzacyjnych firm w regionie, ukierunkowaną i wyspecjalizowaną w sprzedaży części do samochodów marki OPEL.
Rozwój rynku, a także stale wzrastające oczekiwania tak kontrahentów instytucjonalnych jak i indywidualnych nabywców, spowodowały iż w maju 2007 roku zdecydowaliśmy o rozszerzeniu oferty o grupę towarową marki Volkswagen (VW, Audi, Skoda, Seat).
Wśród naszych dostawców znajdują się uznane firmy, dostarczające części na tzw. "pierwszy montaż" oraz na rynek wtórny.Z naszych usług korzysta, obecnie wiele sklepów, warsztaty, firmy oraz osoby prywatne w całym regionie.Indywidualnych odbiorców zapraszamy na zakupy w naszym sklepie znajdującym się w Chorzowie przy ulicy 3-go Maja 91.

O nas

2010-03-04
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   aut   chorzów   części   kiwer   maja   motoryzacyjny   naprawa   opel   rozruszniki   samochodowe   samochodów   sklep   volkswagen   vw   zamienne

Cz??ci i akcesoria do samochodów marki Opel i Volkswagen,Chorzów


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo