Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 KLEEN-FLO
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: stacyjki, towarów, łukaszewski, turystów
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Kleen-flo europe sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem wysokiej jakości kosmetyków i chemikaliów samochodowych, produkowanych przez Kleen-flo Tumbler Industries Ltd., wiodącego kanadyjskiego wytwórcę specjalistycznej chemii motoryzacyjnej, warsztatowej i przemysłowej. Cieszące się od ponad sześćdziesięciu lat uznaniem wymagających użytkowników w Kanadzie i USA preparaty kleen-flo, również na polskim rynku, w czasie kilkuletniej obecności, zdobyły rzeszę wiernych klientów.
Kleen-flo europe sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, powstała w 1994 roku jako centralne europejskie biuro handlowe, zajmujące się sprzedażą produktów marki kleen-flo w Polsce i na pozostałych rynkach europejskich. Oferowane przez nas preparaty zostały szczegółowo przebadane nie tylko w nowoczesnym laboratorium kanadyjskiego producenta, ale także przez polskie instytucje, uzyskanie pozytywnej opinii których jest warunkiem dopuszczenia towaru do obrotu na terytorium RP. Każdy z oferowanych przez nas środków posiada atest PZH, jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Stosowane przez nas procedury kontroli jakości, zgodne z zaleceniami producenta legitymującego się certyfikatem ISO 9002, sprawiają, że do rąk użytkownika trafia doskonały jakościowo produkt, spełniający wszelkie jego oczekiwania. Starannie dobrany skład preparatów, wygodne estetyczne opakowania i zrozumiale sformułowane instrukcje dotyczące stosowania pozwoliły nam zyskać grono lojalnych klientów, którzy chętnie używają preparatów kleen-flo również w gospodarstwie domowym.
Zdając sobie sprawę z faktu wielorakich możliwości zastosowania naszych środków dokładamy wszelkich starań, by były one przyjazne dla nas samych i otaczającego nas środowiska.

O nas

2010-02-24
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

benzyn   chemia   czyszczenia   czyszczenie   do   dodatki   felg   flo   karoserii   kleen   kleen-flo   kołłątajowskiej   kosmetyki   kraków   kuźnicy   maszyn   motoryzacyjna   napędowego   oleje   oleju   opon   pielęgnacja   płyny   preparaty   renowacja   samochodowe   silnikowego   smary   szyb   szyby   uniwersalne   uszczelniacze   warsztatowa

Chemia czyszcząca ,kosmetyki samochodowe,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo