Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 AUTO-MASTER
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: stilo, choromański, bieżnikowanie
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

    Od 1967 roku działamy w sektorze napraw powypadkowych. Założycielem firmy był Mieczysław Szczytyński - mistrz lakiernictwa samochodowego .Od 1975 roku firmą zajmuje się jego syn Wiesław Szczytyński .Pod jego okiem uczyli się zawodu nasi lakiernicy, którzy są z nami już od kilkunastu lat. Wieloletnie doświadczenie to nasz atut. Przemysław Szczytyński, już trzecie pokolenie w zawodzie, dba o utrzymywanie najnowszych technologii, uczestnicząc systematycznie w szkoleniach organizowanych przez firmę BASF - producenta lakierów Glasurit, w największym w Europie centrum szkoleniowym CSV w Szczecinie. Zajmuje się również usuwaniem drobnych wgnieceń na karoserii bez konieczności lakierowania elementu.
  Obecnie świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych nadwozi przy użyciu profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Pracujemy na najnowszych technologicznie lakierach wodnych. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych we Wrocławiu kabin lakierniczych. Nasze doświadczenie i doskonale wyposażone zaplecze techniczne daje Państwu gwarancję, że nasze usługi wykonywane są w sposób profesjonalny, szybki i zgodny z technologią producentów samochodów.
  Oferujemy Państwu również możliwość bezgotówkowego rozliczania szkód komunikacyjnych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych. Gwarantujemy naprawę przy użyciu oryginalnych części producenta pojazdu.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

O nas

2010-03-09
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

audi   auto   auto-master   blacharskie   blacharsko-lakiernicze   blacharstwo   bmw   elementów   glasurit   karoserii   lakiernictwo   lakiernicze   lakierowanie   lakierów   lakiery   master   mieszalnia   naprawy   niedźwiedzia   pojazdowe   pojazdów   polerowanie   powypadkowe   samochodowe   samochodów   samochód   usługi   wodnych   wrocław   zastępczy

Warsztat Blacharsko-Lakierniczy,Naprawy powypadkowe,Wrocław


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo