Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Mefo Sport Polska
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: suzuki, pojazdów, nissens, tornado, vipcar
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

MEFO Sport POLSKA jest jednym z niezależnych oddziałów Niemieckiej firmy MEFO Sport GmbH, która jako znany w Niemczech i Austrii importer dostarcza od 1977 roku opony i osprzęt na potrzeby handlu motocyklowego i oponiarskiego. Rozszerzony pierwotny zakres ograniczony do specjalności Off Road, sprawił że w między czasie MEFO Sport jest z powodzeniem dostawcą dla wszystkich obszarów sceny motocyklowej. W szczególności handel skuterowy i pojazdami ATV/Quad stały się w ostatnich latach nowymi filarami.
Przewidziana koncepcja firmy sprzedaży dla hurtowni zdobywa coraz większe znaczenie i będzie w następnych latach rozbudowywana. Również na świecie marka „MEFO Sport Motorradreifen“ (MEFO Sport opony motocyklowe) staje się coraz bardziej rozpoznawalna, opony testowali popularni przedstawiciele mediów i podróżnicy. Naszą przyszłość upatrujemy w specjalistycznym handlu hurtowym. W ten sposób będziemy zawsze w poszukiwaniu nowych i innowacyjnych produktów, tak by móc obsługiwać naszych klientów w pełnym asortymencie. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi dotyczące naszej strony www oraz realizacji zamówień. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa uwagi i sugestie, życzymy owocnej współpracy.

O nas

2010-04-01
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

acerbis   akcesoria   asv   atv   barkbusters   części   delta   effex   factory   handel   importer   kask   kaski   kasków   line   łącko   mefo   motocyklowe   motorów   motory   mozdyniewicz   ochraniacze   off   ogumienie   opon   opony   osprzęt   polisport   polska   pro   quad   quadów   quady   road   sklep   sport   sprzedaż   takachi

Sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych,Handel skuterami,quadami,Łącko


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo