Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Sobiesław Zasada Bielsko-Biała
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: alca, elektroserwis, kontrolne
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas :

Salon Mercedes-Benz, Jeep, Dodge,Chrysler
Szanowni Państwo,

Dzisiaj mało kto pamięta, ale początki naszej działalności sięgają 1991 roku, kiedy cała firma zajmowała 2 pokoje w niewielkim biurowcu w Międzyrzeczu koło Bielska.
Była to wówczas  jedna  z pierwszych firm dealerskich  w Bielsku-Białej   i  piąty  punkt sprzedaży Mercedes-Benz  w  Polsce!
W  tamtym okresie to właśnie Sobiesław Zasada, nasz  największy mistrz kierownicy  i najbardziej  utytułowany  kierowca rajdowy  był  generalnym  importerem  Mercedesa w Polsce  i to właśnie on  założył dealerstwo Mercedes-Benz  w naszym  mieście. W późniejszym okresie  Sobiesław Zasada został również  importerem CHRYSLERA w Polsce,  co skutkowało  otrzymaniem autoryzacji  na obsługę  serwisową  pojazdów CHRYSLER i JEEP przez bielską firmę.
Od 1992  roku  firma  zadomowiła  się  na stałe  przy  ul. Karpackiej 90,  gdzie powstał  najpierw  salon sprzedaży,  a później  w 1993  roku serwis i dział sprzedaży  części  zamiennych. W listopadzie 2003  roku  oddano do użytkowania  gruntownie zmodernizowany  i  architektonicznie  zupełnie  zmieniony obiekt,  który  rozrósł się  w  2007 roku o  kolejne  440 m2   salonu sprzedaży, zajmowanego przez marki CHRYSLER,
zasada podpis.gif
JEEP i DODGE.

Jako  bielszczanie  pragniemy  być  obecni  w życiu  miasta  nie  tylko  jako „samochodziarze”, ale chcemy też  zaznaczyć  naszą  obecność  na innych  frontach.   Nasza firma  sponsoruje  drużynę  Sobiesław Zasada  Futsal Team,  która  bierze  udział  w rozgrywkach  1. ligi halowej piłki nożnej  w Bielsku-Białej  i ma na swym koncie  znaczne sukcesy,  z wicemistrzostwem 1. ligi  w sezonie  2004/2005  i  dojściem  do  1/8  finału  Pucharu Polski  w  2005 roku na czele. Jesteśmy  też  sponsorem  kortów tenisowych „PARK”  przy ulicy Ceramicznej  w Komorowicach,  których właścicielem jest Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej.  

Co  roku  jesteśmy  też obecni na prestiżowych  międzynarodowych zawodach  jeździeckich BOLIX-u  w Żywcu,  gdzie jeden z głównych  konkursów  rozgrywany jest o Puchar Prezesa Sobiesław Zasada Bielsko-Biała.   Począwszy od 2006  roku sponsorujemy Teatr Adama Mickiewicza w Cieszynie  w zakresie organizacji dorocznych „Dni Teatru”. O wszelkich nowych inicjatywach z pewnością będziemy informować Państwa na bieżąco. W tym celu zachęcamy do zapisywania się na naszej stronie do grona odbiorców newslettera.

Piotr Goworowski
Prezes Zarządu

Sobiesław Zasada Bielsko-Biała sp. z o.o.

O nas :

2008-04-14
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

benz   bielsko   bielsko-biała   blacharstwo   części   kredyty   lakiernictwo   mechanika   mercedes   mercedes-benz   naprawa   salon   serwis   sobiesław   ubezpieczenia   zasada

Dealer Mercedes Benz,salon,serwis,Bielsko-Biała


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo