Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 MIRKO Miros?aw Gajda
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: wycieraczki, wodzisław, rafał, punkty
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie. Firma MIRKO istnieje już od 1995r. Od początku istnienia zajmowaliśmy się kompleksową naprawą powypadkową samochodów osobowych. W niedługim czasie wdrożyliśmy dział przewozu osób po kraju, a wkrótce także i za granicą. Niejako konsekwencją powstania nowych działów w firmie, stało się stworzenie serwisu autobusów i samochodów ciężarowych. Wykonujemy również usługi w zakresie projektowania, wycięcia i wyklejenia grafiki foliowej.
Długoletnie doświadczenie w imporcie autobusów i sprzedaży na polskim rynku, uczyniło naszą firmę prężnie działającą na nim pod tym względem. W ciągłej ofercie posiadamy kilkanaście modeli autobusów. Naszymi klientami są m.in. PKS Radom, RPK Bochnia, PKS Oświęcim, AUTOCUBY i wielu przewoźników prywatnych.
W obszarze transportu świadczymy usługi przewozowe w kraju i zagranicą, współpracując z biurami podróży, ośrodkami wczasowymi, instytucjami a także klientami indywidualnymi. Obsługujemy wyjazdy wahadłowe, kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki, itp. Dysponujemy zarówno wysokiej klasy autokarami jak również autobusami i różnej wielkości busami.

O nas

2010-03-10
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

aut   autobusów   autokary   blacharnia   brzeszcze   busy   centrum   ciężarowy   ciężarowych   drogowa   foliowa   gajda   grafika   import   lakiernia   mechanika   mirko   napraw   naprawa   nosala   osobowy   osobowych   pojazdowa   pomoc   powypadkowa   przyciemnianie   samochodowa   samochodów   service   serwis   sklep   sprzedaż   szyb   transport   warsztat   wulkanizacja

Naprawa samochodów osobowych i ci??arowych,transport samochodowy,mechanika pojazdowa,Brzeszcze


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo