Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Noster Auto-Części-Serwis
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: obejmy, cadilac, wewnętrzny, paderewskiego
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Jesteśmy prywatną firmą o profilu handlowym. Rozpoczęliśmy działalność handlową w styczniu 1992 roku w wynajętym lokalu w hotelu WSW Andoria. Obecnie nasza firma mieści się w dużym obiekcie handlowym (ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni handlowej) z zapleczem warsztatowym i parkingiem. Nasz pawilon znajduje się w Andrychowie przy drodze krajowej z Bielsko-Biała - Kraków. Posiadamy również filie w Oświęcimiu. Nasza działalność obejmuje handel częściami do samochodów zachodnich i azjatyckich.
Mamy możliwość sprowadzenia prawie każdej żądanej części jak również wysłania towaru pod wskazany adres poprzez firmy spedycyjne. Posiadamy własny serwis samochodowy co pozwala nam na zaproponowanie swoim klientom kompleksowej usługi związanej z zakupem oraz wymianą części w samochodzie.

O nas

2010-02-22
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   andrychów   aut   azjatyckie   biegów   blacharka   części   elektryczny   hamulcowy   japońskie   krakowska   linki   motoryzacyjne   nadwozie   noster   pojazdów   przednie   samochodowe   silnik   skrzynia   tylne   układ   wydechowy   zachodnie   zawieszenie

Wyposażenie samochodowe,części akcesoria,Andrychów


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo