Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 OSK Omnibus
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: słowackiego, powyżej, spodnie, świstak
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Ośrodek powstał w 1990 r w Kętach a założycielami byli: Jan Garlacz - wykładowca, instruktor i Kazimierz Smaza - instruktor. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie czerpane w pracy w ZDZ w Andrychowie mogli teraz wykorzystać w swoim ośrodku.
Pierwszymi pojazdami samochodowymi jakimi dysponowali były : dwie SKODY i jeden FIAT 126p. Na terenie SKR-u odbywały się wykłady i zajęcia praktyczne.
01 lutego 1990 r odbył się pierwszy kurs na kat. ABT.
Wraz z upływem czasu ośrodek rozwijał się i stare SKODY zostały wyparte przez VW Golfy. W dodatku zakres ośrodka rozszerzył się o nową kategorię "C" - samochód ciężarowy + przyczepa " E". W następnym okresie STAR + przyczepa został zastąpiony ciągnikiem siodłowym z naczepą. To znacznie ułatwiło nabywanie umiejętności jazdy. To wtedy było COŚ. Jako pierwsi na Podbeskidziu mogliśmy pochwalić się takim sprzętem. Z roku na rok pozycja naszego ośrodka rosła dzięki rzeszy wykształconych przez nas kierowców. To pozwoliło nam na nadanie naszemu ośrodkowi w 1998 r. nazwy "OMNIBUS". W 2002 r. "OMNIBUS" otworzył swoją filię w Bielsku-Białej na ul. Długiej 50 (zajezdnia MZK).
Dziś "OMNIBUS" szkoli na wszystkie podstawowe kategorie prawa jazdy na pojazdach identycznych jak egzaminacyjne. przeszedł pomyślnie wszystkie weryfikacje. Zatrudnia najlepszych instruktorów z dużym doświadczeniem zawodowym, a liczbę wyszkolonych kierowców może podawać w tysiącach (blisko 6 tys.). Dysponuje komputerowymi programami edukacyjnymi i egzaminacyjnymi. W przyjemnej atmosferze przy kawie lub herbacie odbywają sie zajęcia teoretyczne. Biuro obsługi, sala wykładowa i plac manewrowy są zlokalizowane na terenie jednego obiektu zarówno w Kętach jak i w Bielsku-Białej.

O nas

2010-02-16
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

b   bielsko   długa   egzaminy   jazdy   kategoria   kierowców   kształcenia   kursy   kwalifikacje   nauka   niepełnosprawnych   omnibus   osk   ośrodek   prawko   prawo   szkolenia   szkoła   świadectwa   uzupełniające

Nauka jazdy,szkolenia kierowców,Bielsko-Biała


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo