Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Promobil SC.
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: profili, kleen, egi, mieszki, wydechowy
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

27 lat temu, w dniu 15 lipca 1983 Sąd Rejonowy w Katowicach na wniosek grupy rzeczoznawców PZMotu wydał postanowienie o zarejestrowaniu Spółdzielni Pracy PROMOBIL. Tak rozpoczęła się nasza wspólna praca na własny rachunek.
    Początkowo działalność skupiła się na pośrednictwie - organizowaniu przetargów na sprzedaż zbędnych pojazdów oraz sporządzaniu świadectw wartości samochodów sprzedawanych przez osoby prywatne. Kupno nie jest ryzykiem, sprzedaż nie musi być problemem, a zamiana zawsze korzystna... Coraz więcej sprawnie załatwianych klientów polecało taki wygodny sposób zakupu, sprzedaży lub zamiany samochodu swoim znajomym. Rosnące zapotrzebowanie na kwalifikowane usługi rzeczoznawcze sprawiło, że niezależne biuro rzeczoznawców PROMOBIL zdobyło szybko trwałą pozycję na tym wymagającym rynku.
    Uczestniczyliśmy w ogólnopolskich inicjatywach centralnego i skomputeryzowanego systemu pośrednictwa. Wprowadziliśmy system oceny wartości używanych samochodów na podstawie listy kontrolnej. Wykonywane przez nas wyceny samochodów początkowo przyjmowane nieufnie z czasem zostały uznane za naturalną i obiektywną podstawę dla podejmujących decyzje o zakupie lub sprzedaży samochodu. Zostały wykonane pierwsze wyceny maszyn i urządzeń dla potrzeb prywatyzacji. PZU zlecało niezależnym rzeczoznawcom z PROMOBILu ustalanie zakresu szkód komunikacyjnych. Nasze opinie w sprawach wypadkowych dotyczące ustalania przyczyn i przebiegu zdarzeń drogowych pomagają Sądom i Policji. Wiele spraw trudnych i nietypowych zostało rozstrzygniętych na podstawie opinii wydanych przez PROMOBIL.
     Ponad 10 000 klientów indywidualnych i instytucji korzystało z wydanej w PROMOBILu opinii, oceny technicznej, świadectwa wartości, wyceny samochodu. Na przetargach oferowaliśmy 8672 pojazdy z których dokładnie 6215 zostało sprzedanych. Stanowi to niezły wynik - sprawność ponad 70%.
    W marcu 1997 PROMOBIL został biurem partnerskim DEKRA POLSKA wtedy też Biuro Rzeczoznawców zostało przekształcone na spółkę cywilną o tej samej nazwie.

O nas

2010-03-01
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

analiza   biuro   drogowych   katowice   kopernika   kosztorys   majątkowe   napraw   paliwa   pojazdów   promobil   rzeczoznawca   rzeczoznawcy   rzeczoznawstwo   samochodowe   samochodów   stan   techniczny   ustalenia   wycena   wypadków   zużycia

Biuro rzeczoznawców,Katowice


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo