Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 R-Service
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: kształtowane, 2t, blachmot, bfgoodrich
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt     Rabaty  
          Informacje o firmie

o firmie

Firma R-Service zajmuje się produkcją, regeneracją i naprawą podzespołów samochodowych.
Oferujemy: 


* wały napędowe
Jesteśmy przedstawicielem i autoryzowanym partnerem na terenie Polski firmy GKN Driveline, europejskiego lidera na rynku serwisu wałów napędowych. Dzięki współpracy z GKN Driveline do budowy i naprawy wałów napędowych używamy oryginalnych komponentów niemieckiej firmy Spicer-GWB, wiodącego w świecie producenta części do wałów.


* przeguby dwukrzyżakowe osi przednionapędowych


* przekładnie kierownicze.                                                                                                    
Regenerujemy przekładnie kierownicze ze wspomaganiem hydraulicznym do autobusów, samochodów ciężarowych, dostawczych i innych pojazdów użytkowych oraz przekładnie ze wspomaganiem hydraulicznym do samochodów osobowych: układy listwowe i kulkowe.


* klimatyzatory samochodowe ogrzewanie wodne i powietrzne.                                                    
Montujemy, serwisujemy i naprawiamy klimatyzacje do autobusów, samochodów ciężarowych i osobowych. Posiadamy autoryzację firm WEBASTO, TRUMA, DIAVIA, AUTOKLIMA i EBERSPEACHER.

 
* ogrzewanie wodne i powietrzne
W ofercie posiadamy:ogrzewania wodne i powietrzne firm WEBASTO, EBERSPEACHER, dogrzewacze do pojazdów z silnikiem TDI,ogrzewania firmy TRUMA na gaz propan-butan,elektryczne ogrzewania postojowe firmy DEFA,programatory do każdego typu agregatu,
zabudowy agregatów wraz z kanałami dystrybucji powietrza w pojazdach i przyczepach.


* pompy wody układu chłodzenia
Regenerujemy pompy wody układu chłodzenia do wszystkich typów pojazdów i maszyn. Na zamówienie sprowadzamy również pompy nowe. Ponad to oferujemy serwis i naprawę pomp zatapialnych i hydroforowych, stosowanych w wodociągach, energetyce cieplnej, gospodarce wodnej i 
komunalnej, przemyśle spożywczym, chemicznym, kopalniach węgla kamiennego.


* zaczepy holownicze

Oferujemy serwis, naprawę uszkodzonych oraz sprzedaż nowych zaczepów holowniczych ROCKINGER, RINGFEDER, ORLANDI . Do naprawy używamy jedynie oryginalnych części, co gwarantuje naszym klientom pewność i bezpieczeństwo w holowaniu przyczep.


* rozruszniki i alternatory


* sprzęgła wiskotyczne 
Zajmujemy się regeneracją tego typu sprzęgieł do wszystkich pojazdów ciężarowych i dostawczych a także do wybranych modeli autobusów.


* retardery.
Nasza firma oferuje serwis, naprawę oraz montaż każdego typu retardera do wszystkich samochodów ciężarowych, dostawczych, ciągników siodłowych oraz autobusów i mikrobusów.
Specjalizujemy się w retearderach marki VOITH oraz TELMA.

   Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.r-service.pl

 

o firmie

2010-10-29

Tradycja, doświadczenie, niezawodność, profesjonalizm

2008-10-08
 


Promocje firmowe
R-SERVICE. Wały napędowe
Wały napędowe - naprawa, produkcja
O regeneracji wałów napędowych w R-Service wiemy wszystko. Na podstawie danych technicznych, rysunków lub uszkodzonego wału możemy wykonać od podstaw nowy wał lub zregenerować stary niezależnie od jego typu czy przeznaczenia. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie dotyczącej produk...
Tagi firmowe

agregaty   alternatory   ateso   autoklima   bb   bielsko   bielsko-biała   busów   cardan   chłodnicze   diavia   dostawczych   dwukrzyżakowe   eberspreacher   gkn   gwb   holownicze   kierownicze   klimatyzacje   klimatyzacji   montaż   napędowe   ogrzewanie   osobowych   podzespołów   pompy   produkcja   przeguby   przekładnie   r-service   regeneracja   rozruszniki   rservice   service   spicer   truma   uni   wały   webasto   wody   zaczepy

Produkcja i regeneracja podzespołów samochodowych, Bielsko-Biała


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo