Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Serwis Blacharsko Lakierniczy - Chrustek&Szura
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: techtruck, gadocha, złączki, swift
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

 Nasza firma cieszy się wieloletnią tradycją na rynku polskim. Rozpoczęliśmy swoją działalność w roku 1971 w branży - lakiernictwo pojazdowe. W roku 1990, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poszerzyliśmy swoje usługi i zajęliśmy się kompleksową naprawą samochodów powypadkowych.
Obecnie nasze usługi obejmują: holowanie pojazdu z miejsca wypadku,
zaopatrzenie w części, naprawa blacharsko lakiernicza.
Na specjalne życzenie naszych klientów zajmujemy się także mechaniką pojazdową.
Gwarantujemy Państwu fachową i miłą obsługę oraz rzetelność i terminowość w zakresie powierzonych nam zadań. Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów pozyskaliśmy wykształcona kadrę pracowniczą oraz specjalistyczny sprzęt. Nasze starania zostały docenione i uznane przez firmy ubezpieczeniowe, które podpisały z nami umowy o współpracy. Jako jedyna firma w powiecie limanowskim wykonujemy usługi w sieci naprawczej PZU zobowiązując się do zachowania szczególnie wysokiej jakości obsługi klientów i wykonywania napraw pojazdów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zatrudnia 26 osób. Miła atmosfera i zadowolenie naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów, które jest dla naszej firmy najważniejszym wyzwaniem.

O nas

2010-03-03
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

aut   auto   blacharsko   blacharstwo   chrustek   części   drogowa   hol   holowanie   kasina   lakiernictwo   lakierniczy   mechanik   mechanika   naprawa   naprawy   pojazdowa   pojazdów   pomoc   powypadkowe   samochodowa   samochodów   samochód   service   serwis   szura   warsztat   wielka   zaopatrzenie

Blacharstwo-Lakiernictwo,Pomoc drogowa , Kasina Wielka


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo