Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 SHERCO motorcycles
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: radiomp3, jamicon, kompensacje, wadowity
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Firma SHERCO - POLSKA zajmuje się sprzedażą motocykli od 10 lat. Jej właścicielem jest Rafał Luberda zawodnik i pasjonat jazdy Trial i Enduro. Zająłem się sprzedażą, ponieważ dawniej nigdzie nie mogłem kupić części i akcesorii do Triala w Polsce. Wszystko musiałem sobie sprowadzać z zagranicy. Każdy nażekał że w kraju nie można nic dostać do Triala. Postanowiłem więc otworzyć firmę i sprowadzać motocykle do Triala i Enduro oraz wszystkie części i akcesoria do tych motocykli.
Od 23 lat Rafał Luberda jeździ motocyklami, a od 15 lat zajmuje się tym profesionalnie, więc ma spore doświadczenie, wie co to znaczy eksploatacja motocykla, dlatego oferuje cały asortyment i serwis po atrakcyjnych cenach.
Firma SHERCO oferuje serwis na wszystkich eliminacjach Mistrzostw Polski. Oferuje również pokazy jazdy Trial przez najlepszych zawodników Polski.

O nas

2010-04-02
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   akcesoriów   asortyment   bike   części   enduro   kask   kaski   kasków   komis   kurtek   kurtki   luberda   motocykl   motocykli   motor   motorbike   motorcycles   motorów   niwa   nowe   nowy   obuwie   ochraniacze   ochraniaczy   odzież   rękawice   salon   service   serwis   sherco   sklep   sprzedaż   targ   trial   trialowy   trialowych   trialu   ubrania   używane

Sprzedaż motocykli do trialu,enduro,Części i akcesoria motocyklowe,Nowy Targ


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo