Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Silesian Cars Dealer Polska
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: bm, p, najem, kormoran, valeo
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Informacje o firmie
Silesian Cars wchodząca w skład firmy Sielesian group stworzona została w oparciu o doświadczonych ludzi pracujących od kilkunastu lat w branży motoryzacyjnej (sprzedaży samochodów nowych i używanych) pewnego dnia postanowiliśmy połączyć swe siły i rozpocząć wspólny projekt o nazwie Sielesian group.
Nasza firma skupia swą działalność na wielomarkowości trafiając w gusta klientów. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z większością marek na świecie. Biorąc też pod uwagę rosnącą popularność segmentu samochodów super-sportowych będziemy na bieżąco rozszerzali swą ofertę o takie marki jak Lamborghini, Aston Martin, Porsche, Ferrari, Bentley.Wszystkie samochody posiadają gwarancję fabryczną producenta, gwarantujemy bezwypadkowość naszych samochodów odpowiednim zapisem w umowie, której podpisanie jest zarazem potwierdzeniem oraz uruchomieniem zamówienia. Wszystkie samochody transportowane są bezpośrednio do autoryzowanych dealerów, gdzie poddawane są przeglądowi przedsprzedażnemu, przygotowaniu do wydania klientowi. Dysponujemy też samochodami Demonstracyjnymi z fabryk Koncernów Samochodowych.Ceny podane w ofercie zawierają wszystkie opłaty celne oraz opłaty związane z przygotowaniem dokumentów do rejestracji samochodu. Na życzenie klienta samochód może zostać przetransportowany na wskazany adres bez dodatkowych opłat.Termin realizacji zamówienia uwarunkowany jest od jego specyfiki oraz marki, jednak w przybliżeniu możemy podać, iż jest to od dwóch do dwunastu tygodni w przypadku zamówienia samochodu do produkcji. Zamówienie przyjęte jest do realizacji po podpisaniu umowy oraz wpłaceniu zadatku w kwocie 20% od ceny samochodu na którą firma wystawia fakturę zaliczkową.Jesteśmy również odpowiednio przygotowani do pomocy w sfinansowaniu zakupu samochodu w zakresie Leasingu oraz Kredytu. Współpracujemy z największymi w tej branży instytucjami finansowymi więc na pewno jesteśmy w stanie przedstawić konkurencyjną ofertę oraz zapewnić fachową obsługę.

O nas

2010-02-18
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

Aston   aut   bednorza   Bentley   cars   dealer   Ferrari   group   gwarancja   importowane   komis   Lamborghini   Martin   nowe   osobowe   polska   Porsche   pszczyna   salon   samochodów   silesian   sklep   sportowe   sprzedaż   używane   zamiana

Sprzedaż samochodów,Pszczyna


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo