Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Autoryzowany dealer Skoda - Marszałek
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: transportmiędzynarodowy, nadwozie
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Marszałek  -  firma z wieloletnia trdycją.
Swoją działalność rozpoczęła w 1978 roku , jako mały zakład rzemieślniczy gdzie naprawiane były wszystkie dostępne wówczas pojazdy mechaniczne. Od roku 1994 , już jako autoryzowana stacja obsługi volkswagena i skody prężnie rozwija się, poszerzając wachlarz swoich usług a w roku 2002 otrzymuję autoryzację marki audi.
Strategicznym celem naszej firmy jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa, profesjonalnie i kompleksowo obsługującego klientów. Dzięki naszej przemyślanej polityce i konsekwencji w realizacj założonych sobie celów osiągamy stabilny rozwój firmy. Od samego początku naszej działalności wiedzieliśmy , że zadowolenie i zaufanie naszych klientów może zapewnić nam sukces. Wszystkie działania podejmowane przez nas mają na celu zwiększenie efektywności prac wykonywanych na co dzień , a zarazem wpływają na długookresowy rozwój firmy.Na chwilę obecną klienci mogą odwiedzić nasze salony w nowym targu, lublińcu i w częstochowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy. Na powierzchni 70.000 m2 usytuowany jest kompleks motoryzacyjny , którego budynki wkomponowane są w krajobraz , tworząc komfort i harmonie.
Filarem firmy jest nasza 100 osobowa kadra pracowników. Jest to zespół ludzi młodych , pełnych zapału , systematycznie szkolonych , pozostających w pełni do panstwa dyspozycji. O jakości naszej pracy świadczą liczne dowody uznania ze strony dużej liczby zadowolonych klientów oraz ze strony koncernu volkswagen.
Firma Marszałek otrzymała między innymi:
od firmy kulczyk tradex i producenta audi ag -  dealer roku 2005 za najlepszą obsługę klienta;od importera skody auto polska w konkursie dealer roku 2007 zajęcie ii mijsca;
tygodnik auto świat  najlepszy serwis vw;
vw bank najlepszy dealer 2005

O nas

2010-02-25
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

audi   autoryzowana   autoryzowany   częstochowa   dealer   dystrybutor   fabia   makuszyńskiego   marszałek   mechanika   obsługi   octavia   roomster   salon   service   serwis   skoda   skody   sprzedaż   stacja   superb   volkswagena   yeti

Autoryzowany salon sprzedaży samochodów Skoda,Częstochowa


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo