Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Auto-Elektro Antoni Stanclik
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: global, tapicerka, instalacje, unitruck
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

 Firma "Auto-Elektro" powstała w 1980 roku. Siedziba firmy znajduje się w Bestwinie koło Bielska-Białej. Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w naprawie oraz sprzedaży podzespołów elektromechaniki pojazdowej: rozruszniki, alternatory i podzespoły do ich naprawy. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 5.000 pozycji części zamiennych. Posiadamy produkty nowe i regenerowane renomowanych firm. Prowadzimy sprzedaż detaliczną. Wśród naszych odbiorców znajdują się warsztaty, sklepy oraz klienci indywidualni.
 Od kilkunastu lat zajmujemy się również profesjonalną obsługą samochodów pod kątem napraw instalacji elektrycznych samochodów, a także urządzeń elektronicznych z nimi związanych. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i posiadamy dostęp do najnowszych informacji technicznych i elektroniki samochodowej dostarczanych przez firmę BOSCH oraz TEXA.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

O nas

2010-02-15
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

alternatory   auto-części   bestwina   części   dystrybutor   elektromechanika   elektronika   elektrotechnika   naprawa   nowe   podzespoły   produkty   regenerowane   rozruszniki   sklep   sprzedaż   stanclik   wymiana

Sprzedaż podzespołów,elektromechaniki,rozruszniki,alternatory,Bestwina


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo