Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Suder plus Sp. z o.o.
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: lamp, recykling, bendixy, węgrzce
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

   
Sieć handlowa Suder plus Sp. z o.o. jest dystrybutorem części zamiennych pasujących do samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych: VOLVO, SCANIA, M.A.N., MERCEDES, IVECO, RVI, DAF, przyczep, naczep, osi: TRAILOR, FRUEHAUF, KASSBOHRER, SCHMITZ, KOGEL, BPW, ROR, SAF, GIGANT, SMB oraz części do autobusów.
 Nasi klienci to sklepy i hurtownie motoryzacyjne, firmy spedycyjne, warsztaty i serwisy samochodowe oraz odbiorcy indywidualni.
 Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o wieloletnim doświadczeniu w dystrybucji części zamiennych do samochodów ciężarowych. Wciąż rozszerzamy naszą sieć dystrybucji otwierając nowe oddziały. Współpraca z naszymi odbiorcami opiera się na zasadach partnerskich, profesjonalnej obsłudze, wsparciu technicznym i logistycznym.
 Dystrybucja części zamiennych do naszych klientów odbywa się z głównego magazynu w Gądkach koło Poznania oraz z każdego z oddziałów Suder plus.

O nas

2010-02-15
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akcesoria   autobusów   ciągniki   ciężarówki   czechowice-dziedzice   części   daf   dystrybutor   fruehauf   hurtownia   iveco   kraków   legionów   m.a.n.   mercedes   naczepy   osie   plus   przyczepy   rvi   scania   siodłowe   sklep   sprzedaż   suder   trailor   volvo   zamienne

Suder plus,dystrybutor części zamiennych do pojazdów ciężarowych i autobusów,oddział w Czechowicach-Dziedzicach


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo