Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 TANK PETROL
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: mitsustyle, d4d, atera, technologia
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę TANK PETROL z siedzibą w KOBIÓRZE przy ul.LEŚNIKÓW 4, która jest koncesjonowanym sprzedawcą paliw i działa na rynku od 1998r.
Specjalizujemy się w handlu hurtowym i detalicznym paliwami. Realizujemy zamówienia na hurtowe dostawy paliw naszym transportem ale także umożliwiamy naszym klientom odbiór towaru własnym transportem.
Oferujemy również w sprzedaży hurtowej olej opałowy najwyższej klasy Ekoterm Plus. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i znajomością potrzeb klienta, którzy zawsze chętnie służą pomocą.Działalność naszą charakteryzuje indywidualne podejście i otwartość na potrzeby klienta oraz kompleksowość obsługi, solidność i terminowość realizacji zamówień. Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa paliw, którą prowadzimy od początku istnienia tank petrol. Umożliwiamy naszym klientom odbiór paliwa własnym transportem lub z dowozem i rozładunkiem we wskazane miejsce. Firma prowadzi sprzedaż paliw płynnych w pełnym asortymencie: benzyna bezołowiowa 95, benzyna bezołowiowa 98, benzyna uniwersalna 95, olej napędowy. Sprzedaż paliwa prowadzimy poprzez współpracę z głównymi bazami w kraju należącymi do PKN Orlen, Lotos, Naftobazy i terminal IVG Silesia w Radzionkowie. Zaopatrując się w paliwa w rafineriach krajowych i koncernach międzynarodowych gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów każdorazowo potwierdzoną świadectwem jakości. Dysponując znaczącym potencjałem transportowym zapewniamy sprawne i terminowe dostawy w miejsca wskazane przez klientów. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który zawsze jest do Państwa usług.
Możemy Państwa zapewnić, że od chwili zamówienia do dostarczenia towaru nie mija więcej niż 24 godziny.
Warunki, jakie oferujemy gwarantują nam konkurencyjność na rynku paliw płynnych, a paliwa, które proponujemy są produktem o najwyższej europejskiej jakości.

O nas

2010-03-16
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

95   98   benzyna   bezołowiowa   cysterna   cysterny   hurt   hurtowa   kobiór   leśników   lotos   napędowy   olej   orlen   paliw   paliwa   petrol   pompy   shell   sprzedaż   stacja   tank   tankpetrol   transport   zrzut

Sprzedaż , Transport paliw,Kobiór


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo