Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Firma Tobi Tomasz Wieczorek
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: optimuser, kml-moto, koltec, przycze
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nasFirma "TOBI" powstała w 1997 r. Została założona przez Tomasz Wieczorka. Od samego początku jej właścicielowi przyświecała idea założenia firmy oferującej swoim klientom znacznie więcej niż tylko usługi spedycyjne.Zdecydował się na stworzenie firmy opartej o wartości takie jak partnerstwo, profesjonalizm i solidność. Początkowo działalność firmy "TOBI" opierała się na jednym samochodzie, który był prowadzony przez samego właściciela. Z czasem dynamiczny rozwój firmy, poprzez dobrze świadczone usługi, zwiększył ilość samochodów. Pomimo, że firma znacznie się rozrosła, to jednak do dnia dzisiejszego właściciel firmy osobiście zajmuje się szkoleniami i naborem pracowników, którzy prowadzą samochody ciężarowe. Właścicielowi zależy na profesjonalizmie i dobrym przygotowaniu pracowników, eliminując osoby nie nadające się do tej pracy.Ze względu na rozwój firmy i zwiększenie ilości partnerów w 2006 r. powstała firma-córka "TOBI Spedycja-Transport-Logistyka" s.c., która zajmuje się tą samą działalnością - profesjonalną spedycją międzynarodową.Obie firmy dysponują doskonale wyposażonym i skomputeryzowanym zapleczem technicznym, spedytorskim i administracyjnym, a naszym klientom oferujemy nowoczesny, ekologiczny i bezpieczny tabor samochodowy, który wymieniamy co 3-4 lata. System GPS oraz możliwość stałego, całodobowego kontaktu telefonicznego naszych spedytorów z kierowcami, pozwala na ciągłe monitorowanie przebiegu usługi transportowej i umożliwia, jeżeli taka potrzeba zaistnieje, szybką reakcję.
Obie firmy posiadają również niezbędne certyfikaty i licencje do wykonywania usług z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej. Wszystkie ładunki są ubezpieczone w czasie transportu. Na życzenie klienta, w razie potrzeby, możemy zapewnić dodatkową umowę ubezpieczenia.
Gwarantujemy państwu terminowość, wysoką jakość usług i elastyczność co do wymogów klienta, a o solidności naszych usług świadczy duża ilość zadowolonych klientów, krajowych jak i zagranicznych.

O nas

2010-02-19
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

bielsko   ciężarowy   dostawczy   dostawy   fiat   krajowa   logistyka   man   materiałów   mercedes   międzynarodowa   paczki   przesyłki   przewóz   renault   spedycja   tir   tobi   towary   transport   usługi   volvo   wieczorek   witosa

Transport samochodowy,spedycja krajowa i zagraniczna,Bielsko-Biała


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Copyright 2005-2014 Motofirma.pl ™ regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo