Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Auto Centrum
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: zagięty, aut, goodrich, insight, driver
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Pomoc Drogowa Auto Centrum z Częstochowy jest firmą Aleksandry Purgal, a pełnomocnikiem jest Tomasz Rajek. Firma istnieje na rynku od 19.01.2004 r. i od tego czasu bardzo prężnie rozwija się z licznymi sukcesami. Auto Centrum dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym, technologicznym, organizacyjnym i kadrowym.Dewizą Auto Centrum jest zadowolenie klienta, którą firma chce osiągnąć stawiając na wysoką jakość wykonywanych usług, doświadczenie i kwalifikacje. Obserwując ciągle zmieniający się rynek usług, Auto Centrum stara się dopasować do niego ofertę.Pomoc Drogowa Auto Centrum jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.Nasza flota to 10 pojazdów specjalnych Pomocy Drogowej, ponadto posiadamy parking strzeżony i warsztat czynny 24h.Posiadamy LICENCJĘ NR. 0090623 na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy.Firma jest ubezpieczona ( Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej).
Posiadamy umowę nr 21/CZ/05 zawartą w dniu 28.12.2005 r z KWP w Katowicach na holowanie pojazdów na zlecenie Policji dla Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

O nas

2010-02-25
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

aut   auto   awaryjne   centrum   ciągników   ciężarowe   częstochowa   dostawcze   drogowa   elektromechanika   gen   holowanie   kraj   ogumienia   opon   opony   osobowych   otwieranie   parking   pojazdów   pomoc   samochodów   service   serwis   sikorskiego   siodłowych   techniczna   wulkanizacja   zagranica   zastępcze   złomowanie

Holowanie samochodów osobowych,ciężarowych,ciągników,wulkanizacja,Częstochowa


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo