Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 Auto-Gum.
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: autorenoma, próżniowe, 12, ochrona
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Firma Auto-Gum Sp.J. powstała w 1991r. W kolejnych latach spółka konsekwentnie dążyła do poszerzenia działalności, zwiększenia ilości odbiorców i umocnienia pozycji na rynku sprzedaży opon, felg i akumulatorów.
Obecnie jesteśmy głównym dystrybutorem ww. towarów w Małopolsce i województwach ościennych oraz jednym z największych w Polsce. Sprzedajemy ponad 450 tys. opon oraz ponad 60 tys. akumulatorów rocznie.
Nasza działalność opiera się głównie na sprzedaży hurtowej opon, felg i akumulatorów czołowych światowych i polskich producentów. Poprzez sprawnie działający system logistyczny, opierający się na własnym parku samochodowym oraz usługach firm spedycyjnych, zapewniamy dystrybucję towarów do wszystkich odbiorców hurtowych.Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych z Krakowa i okolic. Posiadamy 5 punktów sprzedaży detalicznej wraz z serwisami wulkanizacyjnymi, wyposażonymi w fachową kadrę i profesjonalny sprzęt.Ponadto jesteśmy autoryzowanym punktem obsługi gwarancyjnej w zakrasie rozpatrywania reklamacji akumulatorów marki Centra, Exide, Bosch oraz opon grupy Goodyear oraz Continental.
Chcemy, aby marka Auto-Gum kojarzyła się z solidnością, profesjonalizmem i uczciwością. Dlatego też dbamy o fachową, kompetentną obsługę, dobrą logistykę i odpowiedni stan magazynowy. Stawiamy na rzetelność wobec naszych partnerów, zarówno tych hurtowych jak i detalicznych.

O nas

2010-03-16
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

akumulatory   aut   auto   auto-gum   autogum   bosch   centra   ciężarowe   ciężarowych   continental   dayton   dekerta   dębica   dostawcze   dostawczych   dunlop   exide   felgi   fulda   gum   handel   hurtownia   kleber   kormoran   kraków   michelin   ogumienia   opon   opony   osobowe   osobowych   pirelli   pojazdów   przemysłowych   samochodowe   samochodów   samochody   service   serwis   sklep   sprzedaż   terenowe   terenowych   wulkanizacja   wymiana

Sprzedaż opon ,felg samochodowych,serwis ogumienia,Kraków


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo