Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

Polityka prywatności
Ważna rzecz ! :)
Administrator serwisu motofirma.pl, którym jest Labre Michał Chabałowski siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych, które są wprowadzane i przetwarzane w związku z korzystaniem z serwisu motofirma.pl, poprzez stosowane zabezpieczeń ich poufność i ich wykorzystywanie zgodnie z poniższymi zasadami.

2. Dlaczego zbierane są i w jakich celach informacje o Użytkowniku ?


Poza celami, którym służy serwis motofirma.pl, administrator serwisu zbiera informację o Użytkowniku w następujących celach:
- reakcja na prośby, uwagi lub reklamacje Użytkowników
- personalizacja przeglądanych przez danego Użytkownika stron serwisu motofirma.pl
- sprawdzanie i identyfikacja uprawnień dostępu do poszczególnych zasobów serwisu
- zapobieganie problemom jakie mogą pojawić się w funkcjonowaniu serwisu motofirma.pl
- wysyłanie do Użytkowników informacji o produktach, usługach i promocjach serwisu motofirma.pl lub jego partnerów Uprawnienia Użytkowników w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych w serwisie motofirma.pl

Każdy Użytkownik ma zapewnioną możliwość kontroli swoich danych, poprzez ich modyfikowanie, uzupełnianie i usuwanie. Użytkownik może zwrócić się do Administratora wysyłając e-mail na adres: info@labre.pl lub pocztą tradycyjna na adres: Labre Michał Chabałowski, ul. Pięciu Stawów 5/49 43-300 Bielsko-Biała. Zapisanie się do serwisu motofirma.pl jest dobrowolną decyzją każdego Użytkownika.

3. Ochrona danych:


Celem Administratora jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony danych osobowych. Rozwój technologii oraz rozwój serwisu motofirma.pl mogą powodować, że polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o czym Administrator będzie zawsze informował na łamach serwisu.

4. Statystyka:


Na podstawie uzyskanych od Użytkowników informacji i danych, a także Administrator na podstawie danych technicznych związanych z logowaniem się do serwisu i poruszaniem po nim, sporządzane są zbiorcze zestawienia statystyczne, które są ujawnianie podmiotom trzecim. Zestawienia statystyczne nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych Użytkowników.

5.Uwagi praktyczne co do bezpiecznego korzystania z serwisu motofirma.pl:


Jeżeli Użytkownik korzysta z jednego komputera razem z innymi osobami, po zakończeniu korzystania z usług serwisu motofirma.pl wymagających zalogowania, należy się zawsze wylogować, tak aby nikt nie mógł obejrzeć, skorzystać lub zmodyfikować zasobów, informacji lub danych o Użytkowniku. Podane przez Użytkownika dane i informacje przy rejestracji w serwisie znane są tylko temu Użytkownikowi i Administratorowi oraz osobom z nim współpracującym, które zobowiązane są do zachowania tych danych w poufności, a za działania których Administrator odpowiada jak za swoje własne. Administrator gwarantuje, że dopóki Użytkownik nie zamieści ogłoszeń, ofert lub innych treści na łamach Serwisu, które podlegają ujawnianiu innym jego Użytkownikom wraz z danymi i informacjami, które w takim przypadku podlegają ujawnianiu, Administrator nie ujawni nikomu danych i informacji wprowadzonych przez Użytkownika do serwisu, chyba że będzie to wynikiem wniosków lub żądań podmiotów, które mają prawo na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa do otrzymania tych danych od Administratora. Mimo powyższego, Użytkownik zawsze powinien zachowywać ostrożność w udostępnianiu wszelkich danych i informacji, a w szczególności danych dostępowych do konta w serwisie. Administrator serwisu jest otwarty na wszelkie opinie, uwagi i pytania Użytkowników serwisu motofirma.pl dotyczących zachowania poufności danych i informacji. Ewentualne zapytania należy kierować na adres: info@labre.pl

6. Wyjaśnienie użytych pojęć:


cookie - mały plik tekstowy zapisywany przez serwer serwisu po którym porusza się Użytkownik na komputerze z którego w danej chwili korzysta Użytkownik. Informację zapisane w pliku cookies serwer Serwisu może odczytać przy ponownym połączeniu się z tego komputera, lecz mogą być one odczytane również przez inne serwery lub innych użytkowników internetu.

log systemowy - jest to informacja, jaką komputer Użytkownika przekazuje serwerowi przy każdym połączeniu. Log systemowy może zawierać takie dane jak np. numer IP, na podstawie którego można w dużym przybliżeniu ustalić lokalizację łączącego się z serwisem komputera.

adres IP - indywidualny numer, który z reguły posiada każdy komputer podłączony do jakiejkolwiek sieci komputerowej. Numer IP może być stały dla danego komputera (statyczny) lub może być przydzielany podczas każdego połączenia (dynamiczny) albo może być okresowo zmieniany w czasie przez dostawcę usług internetowych dla Użytkownika,

 
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: biała-biała, multi-car, linmot, mikrobusy
Szukaj firm na mapie
Zapraszamy do odwiedzenia działów:
Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
Tagi firmowe

ZAMIENNE   akcesoria   aut   auto   bielsko   bielsko-biała   blacharstwo   części   diagnostyka   kraków   lakiernictwo   mechanika   montaż   naprawa   naprawy   nowe   oleje   opon   opony   osobowe   osobowych   pojazdowa   pojazdów   pomoc   salon   samochodowa   samochodowe   samochodowy   samochody   samochodów   service   serwis   sklep   sprzedaż   transport   usługi   używane   warsztat   wulkanizacja   wymiana

regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo