Motofirma.pl Firmy motoryzacyjne giełda auta opinie

 AUTO SERWIS Kazimierz Ścierski
Wyszukiwarka firm
szukaj np.: pierwszy, comfort, i10, zmiotki, nabijanie
  O firmie     Promocje     Oferta     Galeria     Giełda     Kontakt  
          Informacje o firmie

O nas

Auto Serwis Kazimierz Ścierski powstał jako firma jednoosobowa w 1992 r. specjalizująca się w diagnostyce podwozi, diagnostyce silnika, geometrii kół oraz mechanice pojazdowej.

Z biegiem lat na skutek zdobywanego doświadczenia powiększono zakres usług o naprawy i obsługę klimatyzacji, serwis ogumienia, diagnostykę komputerową elektroniki i elektryki pojazdowej.
Obecnie firma posiada urządzenia i testery diagnostyczne renomowanych producentów, które umożliwiają szczegółową i precyzyjną diagnozę usterek powstałych w samochodach.

Od 1995r. rozpoczęliśmy obsługę i naprawy automatycznych skrzyń biegów na podstawie doświadczenia zdobytego w latach 1978 do 1982 w okresie pracy w ówczesnym serwisie zachodnioniemieckim.
W ostatnich latach powiększyliśmy zakres działania o diagnostykę i naprawy systemów common rail znajdujących się w nowoczesnych silnikach diesla.
Pomimo zdobytego doświadczenia oraz politechnicznego wykształcenia dwóch synów, ciągle jesteśmy uczestnikami szkoleń z nowości motoryzacyjnych.

Dzisiaj Auto Serwis Ścierski to firma rodzinna prowadzona przez ojca i dwóch synów, a zatrudniająca osiem osób.
O nas

2010-02-26
 

Promocje firmowe
Brak wpisów w tym dziale.
 
Tagi firmowe

auto   automatyczne   biegów   diagnostyka   geometria   klimatyzacja   komputerowa   kół   obsługa   opon   opony   pszczyna   samochodowy   samochodu   scierski   serwis   skrzynie   sprzęgła   ścierski   techniczna   ustawianie   warsztat   wulkanizacja   wymiana   wymiana   zbieżności   zbieżność

Warsztat samochodowy,Pszczyna


Katalog firm:
Firmy Motoryzacyjne Miasta Firmy Motoryzacyjne Branże Firmy Motoryzacyjne Alfabetycznie
regulamin | polityka prywatności | praca | kontakt | reklama | seo